MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimuste kehtivus

a) Müügitingimused kehtivad Noname.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Sports Crew OÜ (edaspidi Sports Crew) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
b) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Noname.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
c) Sports Crew jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Noname.ee veebilehel.

Hinnad

a) Kõik hinnad Noname.ee veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%.
b) Tellimustele, mille kogusumma jääb alla 100 euro, lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile. SmartPost pakiautomaat 3,00 €, Omniva pakiautomaat 3,00 €, kullerteenus 5,00 €.
c) Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).
d) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja Sports Crew vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Tellimuse vormistamine

a) Lisage soovitud tooted ostukorvi.
b) Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Mine kassasse“
c) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige Teile sobiv toodete tarneviis ja ning kontrollige oma tellimuse ülevaadet. Kui kõik on korrektselt sisestatud, vajutage lingile „Kinnita tellimus“. Seepeale suunatakse Teid tellimuse eest tasumisele.
d) Tellimust hakatakse täitma, kui tellimuse eest on laekunud vähemalt 50% tellimuse summast. Tasumata tellimused annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Müügilepingu jõustumine

a) Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse summa on laekunud Sports Crew OÜ arveldusarvele.

Kohaletoimetamine

a) Noname.ee veebilehelt sooritatud ostud saadetakse teele esimesel võimalusel, aga hiljemalt 48h pärast makse laekumist.
b) Sports Crew kohustub Klienti teavitama tarneaja muutumisest esimesel võimalusel pärast informatsiooni saamist.
c) Kui Kliendi tellimus on Noname.ee laos, toimetakse see vastavalt tellimusel märgitud tarneviisile. Kui mingil põhjusel kaupa laos ei ole, aga veebipoes oli see olemas, siis teavitatkse klienti muudatustest esimesel võimalusel.
d) Kui tellimus tuuakse kulleriga, siis enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist saatelehele soovitab Sports Crew üle vaadata toote pakendi. Nähtavate vigastuste korral soovitab Sports Crew kaupa mitte vastu võtta. Allkirjastades saatelehe kinnitab Klient, et kauba üleandmise momendil oli pakend terve või ta on rahul pakendi seisundiga (kaup ei ole vigastatud). Vigastatud pakendiga toode tuleb tagastada kullerile ning saata informatsioon e-posti aadressile info@noname.ee. Kullerfirma poolt vigastatud pakendiga toode asendatakse.
e) Sports Crew ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Sports Crew ei saanud mõjutada või ette näha.
f) Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Sports Crew ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Tagastamisõigus

a) Peale tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
b) Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja originaalpakendis.
c) Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu.
d) Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Sports Crew kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.
e) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@noname.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
f) Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Vastutus ja vääramatu jõud

a) Sports Crew vastutab Teie ees ja Teie vastutate Sports Crew ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
b) Sports Crew ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Sports Crew ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

a) Noname.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.
b) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Sports Crew poolne ligipääs.

Pretensioonide esitamise kord

a) Sports Crew vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe (2) aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile.
b) Sports Crew ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puudustest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.
c) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist ja kauba tagastamist Sports Crew kulul. Müügilepingust taganemise korral hüvitab Sports Crew Kliendile kauba eest tasutud summa koos postikuluga Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul peale kauba tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.
d) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile info@noname.ee pretensioon, kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
e) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest.
f) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Kauba tagastamine

a) Noname.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib Teile alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus.
b) Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.
c) Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
d) Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@noname.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
e) Kauba tagastamine toimub kliendi kulul, välja arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vasta tellitule.
f) Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
g) Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Scroll to Top